WLSN043DZ0M3R9LB
WLSN043DZ0M3R9LB
Part Number :
WLSN043DZ0M3R9LB
Description :
INDUCTOR POWER 3.9UH 20% SMD
Datasheet :
WLSN043DZ0M3R9LB.pdf
Delivery Services :
WLSN043DZ0M3R9LB
Comments
    WLSN043DZ0M3R9LB Specifications
    Inductance:
    3.9 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    1.33 A
    DCResistance(DCR):
    93.7mOhm Max
    OperatingTemperature:
    -25°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz