WLSN043DZ0M270LB
WLSN043DZ0M270LB
Part Number :
WLSN043DZ0M270LB
Description :
INDUCTOR POWER 27UH 20% SMD
Datasheet :
WLSN043DZ0M270LB.pdf
Delivery Services :
WLSN043DZ0M270LB
Comments
    WLSN043DZ0M270LB Specifications
    Inductance:
    27 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    620 mA
    DCResistance(DCR):
    522mOhm Max
    OperatingTemperature:
    -25°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz