WLSN043DZ0M220LB
WLSN043DZ0M220LB
Part Number :
WLSN043DZ0M220LB
Description :
INDUCTOR POWER 22UH 20% SMD
Datasheet :
WLSN043DZ0M220LB.pdf
Delivery Services :
WLSN043DZ0M220LB
Comments
    WLSN043DZ0M220LB Specifications
    Inductance:
    22 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    680 mA
    DCResistance(DCR):
    378mOhm Max
    OperatingTemperature:
    -25°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz