WLSN043DZ0M1R4LB
WLSN043DZ0M1R4LB
Part Number :
WLSN043DZ0M1R4LB
Description :
INDUCTOR POWER 1.4UH 20% SMD
Datasheet :
WLSN043DZ0M1R4LB.pdf
Delivery Services :
WLSN043DZ0M1R4LB
Comments
    WLSN043DZ0M1R4LB Specifications
    Inductance:
    1.4 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    2.52 A
    DCResistance(DCR):
    56.2mOhm Max
    OperatingTemperature:
    -25°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz