WLSN043DZ0M180LB
WLSN043DZ0M180LB
Part Number :
WLSN043DZ0M180LB
Description :
INDUCTOR POWER 18UH 20% SMD
Datasheet :
WLSN043DZ0M180LB.pdf
Delivery Services :
WLSN043DZ0M180LB
Comments
    WLSN043DZ0M180LB Specifications
    Inductance:
    18 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    740 mA
    DCResistance(DCR):
    338mOhm Max
    OperatingTemperature:
    -25°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz