WLSN043DZ0M150LB
WLSN043DZ0M150LB
Part Number :
WLSN043DZ0M150LB
Description :
INDUCTOR POWER 15UH 20% SMD
Datasheet :
WLSN043DZ0M150LB.pdf
Delivery Services :
WLSN043DZ0M150LB
Comments
    WLSN043DZ0M150LB Specifications
    Inductance:
    15 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    850 mA
    DCResistance(DCR):
    235mOhm Max
    OperatingTemperature:
    -25°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz