WLSN043DZ0M120LB
WLSN043DZ0M120LB
Part Number :
WLSN043DZ0M120LB
Description :
INDUCTOR POWER 12UH 20% SMD
Datasheet :
WLSN043DZ0M120LB.pdf
Delivery Services :
WLSN043DZ0M120LB
Comments
    WLSN043DZ0M120LB Specifications
    Inductance:
    12 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    970 mA
    DCResistance(DCR):
    210mOhm Max
    OperatingTemperature:
    -25°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz