WLSN043DZ0K470LB
WLSN043DZ0K470LB
Part Number :
WLSN043DZ0K470LB
Description :
INDUCTOR POWER 47UH 10% SMD
Datasheet :
WLSN043DZ0K470LB.pdf
Delivery Services :
WLSN043DZ0K470LB
Comments
    WLSN043DZ0K470LB Specifications
    Inductance:
    47 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    440 mA
    DCResistance(DCR):
    844mOhm Max
    OperatingTemperature:
    -25°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz