WLSN043DZ0K390LB
WLSN043DZ0K390LB
Part Number :
WLSN043DZ0K390LB
Description :
INDUCTOR POWER 39UH 10% SMD
Datasheet :
WLSN043DZ0K390LB.pdf
Delivery Services :
WLSN043DZ0K390LB
Comments
    WLSN043DZ0K390LB Specifications
    Inductance:
    39 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    520 mA
    DCResistance(DCR):
    587mOhm Max
    OperatingTemperature:
    -25°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz