WLSN043DZ0K331LB
WLSN043DZ0K331LB
Part Number :
WLSN043DZ0K331LB
Description :
INDUCTOR POWER 330UH 10% SMD
Datasheet :
WLSN043DZ0K331LB.pdf
Delivery Services :
WLSN043DZ0K331LB
Comments
    WLSN043DZ0K331LB Specifications
    Inductance:
    330 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    100 mA
    DCResistance(DCR):
    3.35Ohm Max
    OperatingTemperature:
    -25°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz