VLF4012AT-2R2M1R5
VLF4012AT-2R2M1R5
Part Number :
VLF4012AT-2R2M1R5
Description :
FIXED IND 2.2UH 1.5A 87 MOHM SMD
Datasheet :
VLF4012AT-2R2M1R5.pdf
Delivery Services :
VLF4012AT-2R2M1R5
Comments
    VLF4012AT-2R2M1R5 Specifications
    Inductance:
    2.2 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    1.5 A
    Current-Saturation(Isat):
    1.5A
    DCResistance(DCR):
    87mOhm Max
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz