VLF4012AT-150MR63
VLF4012AT-150MR63
Part Number :
VLF4012AT-150MR63
Description :
FIXED IND 15UH 630MA 530MOHM SMD
Datasheet :
VLF4012AT-150MR63.pdf
Delivery Services :
VLF4012AT-150MR63
Comments
    VLF4012AT-150MR63 Specifications
    Inductance:
    15 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    630 mA
    Current-Saturation(Isat):
    630mA
    DCResistance(DCR):
    530mOhm Max
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz