UP4T-6R8-R
UP4T-6R8-R
Part Number :
UP4T-6R8-R
Description :
FIXED IND 6.8UH 8.3A 12.8MOHM TH
Datasheet :
UP4T-6R8-R.pdf
Delivery Services :
UP4T-6R8-R
Comments
    UP4T-6R8-R Specifications
    Inductance:
    6.8 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    8.3 A
    Current-Saturation(Isat):
    14.1A
    DCResistance(DCR):
    12.8mOhm Max
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz