UP4T-680-R
UP4T-680-R
Part Number :
UP4T-680-R
Description :
FIXED IND 68UH 2.4A 120 MOHM TH
Datasheet :
UP4T-680-R.pdf
Delivery Services :
UP4T-680-R
Comments
    UP4T-680-R Specifications
    Inductance:
    68 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    2.4 A
    Current-Saturation(Isat):
    4.3A
    DCResistance(DCR):
    120mOhm Max
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz