UP4T-4R7-R
UP4T-4R7-R
Part Number :
UP4T-4R7-R
Description :
FIXED IND 4.7UH 8.6A 11 MOHM TH
Datasheet :
UP4T-4R7-R.pdf
Delivery Services :
UP4T-4R7-R
Comments
    UP4T-4R7-R Specifications
    Inductance:
    4.7 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    8.6 A
    Current-Saturation(Isat):
    15.6A
    DCResistance(DCR):
    11mOhm Max
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz