UP4T-471-R
UP4T-471-R
Part Number :
UP4T-471-R
Description :
FIXED IND 470UH 914MA 833MOHM TH
Datasheet :
UP4T-471-R.pdf
Delivery Services :
UP4T-471-R
Comments
    UP4T-471-R Specifications
    Inductance:
    470 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    914 mA
    Current-Saturation(Isat):
    1.7A
    DCResistance(DCR):
    833mOhm Max
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz