UP4T-470-R
UP4T-470-R
Part Number :
UP4T-470-R
Description :
FIXED IND 47UH 3.1A 74 MOHM TH
Datasheet :
UP4T-470-R.pdf
Delivery Services :
UP4T-470-R
Comments
    UP4T-470-R Specifications
    Inductance:
    47 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    3.1 A
    Current-Saturation(Isat):
    5.2A
    DCResistance(DCR):
    74mOhm Max
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz