UP4T-331-R
UP4T-331-R
Part Number :
UP4T-331-R
Description :
FIXED IND 330UH 1.1A 566.8 MOHM
Datasheet :
UP4T-331-R.pdf
Delivery Services :
UP4T-331-R
Comments
    UP4T-331-R Specifications
    Inductance:
    330 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    1.1 A
    Current-Saturation(Isat):
    2A
    DCResistance(DCR):
    566.8mOhm Max
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz