UP4T-1R5-R
UP4T-1R5-R
Part Number :
UP4T-1R5-R
Description :
FIXED IND 1.5UH 13.4A 4.9MOHM TH
Datasheet :
UP4T-1R5-R.pdf
Delivery Services :
UP4T-1R5-R
Comments
    UP4T-1R5-R Specifications
    Inductance:
    1.5 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    13.4 A
    Current-Saturation(Isat):
    28.9A
    DCResistance(DCR):
    4.9mOhm Max
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz