UP4T-1R0-R
UP4T-1R0-R
Part Number :
UP4T-1R0-R
Description :
FIXED IND 1UH 17.3A 3.6 MOHM TH
Datasheet :
UP4T-1R0-R.pdf
Delivery Services :
UP4T-1R0-R
Comments
    UP4T-1R0-R Specifications
    Inductance:
    1 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    17.3 A
    Current-Saturation(Isat):
    37.3A
    DCResistance(DCR):
    3.6mOhm Max
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz