UP4T-151-R
UP4T-151-R
Part Number :
UP4T-151-R
Description :
FIXED IND 150UH 1.7A 239.2 MOHM
Datasheet :
UP4T-151-R.pdf
Delivery Services :
UP4T-151-R
Comments
    UP4T-151-R Specifications
    Inductance:
    150 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    1.7 A
    Current-Saturation(Isat):
    3A
    DCResistance(DCR):
    239.2mOhm Max
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz