UP3T-4R7-R
UP3T-4R7-R
Part Number :
UP3T-4R7-R
Description :
FIXED IND 4.7UH 6.5A 13.4MOHM TH
Datasheet :
UP3T-4R7-R.pdf
Delivery Services :
UP3T-4R7-R
Comments
    UP3T-4R7-R Specifications
    Inductance:
    4.7 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    6.5 A
    Current-Saturation(Isat):
    7.7A
    DCResistance(DCR):
    13.4mOhm Max
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz