UP3T-470-R
UP3T-470-R
Part Number :
UP3T-470-R
Description :
FIXED IND 47UH 1.9A 111.7MOHM TH
Datasheet :
UP3T-470-R.pdf
Delivery Services :
UP3T-470-R
Comments
    UP3T-470-R Specifications
    Inductance:
    47 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    1.9 A
    Current-Saturation(Isat):
    2.4A
    DCResistance(DCR):
    111.7mOhm Max
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz