UP3T-3R3-R
UP3T-3R3-R
Part Number :
UP3T-3R3-R
Description :
FIXED IND 3.3UH 8A 9 MOHM TH
Datasheet :
UP3T-3R3-R.pdf
Delivery Services :
UP3T-3R3-R
Comments
    UP3T-3R3-R Specifications
    Inductance:
    3.3 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    8 A
    Current-Saturation(Isat):
    9.3A
    DCResistance(DCR):
    9mOhm Max
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz