UP3T-330-R
UP3T-330-R
Part Number :
UP3T-330-R
Description :
FIXED IND 33UH 2.4A 72 MOHM TH
Datasheet :
UP3T-330-R.pdf
Delivery Services :
UP3T-330-R
Comments
    UP3T-330-R Specifications
    Inductance:
    33 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    2.4 A
    Current-Saturation(Isat):
    3A
    DCResistance(DCR):
    72mOhm Max
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz