UP3T-2R2-R
UP3T-2R2-R
Part Number :
UP3T-2R2-R
Description :
FIXED IND 2.2UH 9.2A 8.1 MOHM TH
Datasheet :
UP3T-2R2-R.pdf
Delivery Services :
UP3T-2R2-R
Comments
    UP3T-2R2-R Specifications
    Inductance:
    2.2 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    9.2 A
    Current-Saturation(Isat):
    10.2A
    DCResistance(DCR):
    8.1mOhm Max
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz