UP3T-1R5-R
UP3T-1R5-R
Part Number :
UP3T-1R5-R
Description :
FIXED IND 1.5UH 10A 6 MOHM TH
Datasheet :
UP3T-1R5-R.pdf
Delivery Services :
UP3T-1R5-R
Comments
    UP3T-1R5-R Specifications
    Inductance:
    1.5 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    10 A
    Current-Saturation(Isat):
    12A
    DCResistance(DCR):
    6mOhm Max
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz