UP3T-1R0-R
UP3T-1R0-R
Part Number :
UP3T-1R0-R
Description :
FIXED IND 1UH 12.5A 3.7 MOHM TH
Datasheet :
UP3T-1R0-R.pdf
Delivery Services :
UP3T-1R0-R
Comments
    UP3T-1R0-R Specifications
    Inductance:
    1 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    12.5 A
    Current-Saturation(Isat):
    15.3A
    DCResistance(DCR):
    3.7mOhm Max
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz