UP3T-150-R
UP3T-150-R
Part Number :
UP3T-150-R
Description :
FIXED IND 15UH 3.9A 35 MOHM TH
Datasheet :
UP3T-150-R.pdf
Delivery Services :
UP3T-150-R
Comments
    UP3T-150-R Specifications
    Inductance:
    15 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    3.9 A
    Current-Saturation(Isat):
    4.3A
    DCResistance(DCR):
    35mOhm Max
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz