UP2T-1R5-R
UP2T-1R5-R
Part Number :
UP2T-1R5-R
Description :
FIXED IND 1.5UH 8.3A 9.6 MOHM TH
Datasheet :
UP2T-1R5-R.pdf
Delivery Services :
UP2T-1R5-R
Comments
    UP2T-1R5-R Specifications
    Inductance:
    1.5 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    8.3 A
    Current-Saturation(Isat):
    7.9A
    DCResistance(DCR):
    9.6mOhm Max
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz