UP2T-1R0-R
UP2T-1R0-R
Part Number :
UP2T-1R0-R
Description :
FIXED IND 1UH 9.3A 7.4 MOHM TH
Datasheet :
UP2T-1R0-R.pdf
Delivery Services :
UP2T-1R0-R
Comments
    UP2T-1R0-R Specifications
    Inductance:
    1 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    9.3 A
    Current-Saturation(Isat):
    9.9A
    DCResistance(DCR):
    7.4mOhm Max
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz