UP2T-151-R
UP2T-151-R
Part Number :
UP2T-151-R
Description :
FIXED IND 150UH 1A 391.5 MOHM TH
Datasheet :
UP2T-151-R.pdf
Delivery Services :
UP2T-151-R
Comments
    UP2T-151-R Specifications
    Inductance:
    150 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    1 A
    Current-Saturation(Isat):
    780mA
    DCResistance(DCR):
    391.5mOhm Max
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz