UP2T-150-R
UP2T-150-R
Part Number :
UP2T-150-R
Description :
FIXED IND 15UH 3.5A 45 MOHM TH
Datasheet :
UP2T-150-R.pdf
Delivery Services :
UP2T-150-R
Comments
    UP2T-150-R Specifications
    Inductance:
    15 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    3.5 A
    Current-Saturation(Isat):
    2.4A
    DCResistance(DCR):
    45mOhm Max
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz