UP2C-1R5-R
UP2C-1R5-R
Part Number :
UP2C-1R5-R
Description :
FIXED IND 1.5UH 8.1A 5.6MOHM SMD
Datasheet :
UP2C-1R5-R.pdf
Delivery Services :
UP2C-1R5-R
Comments
    UP2C-1R5-R Specifications
    ProductStatus:
    Obsolete
    Inductance:
    1.5 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    8.1 A
    Current-Saturation(Isat):
    10A
    DCResistance(DCR):
    5.6mOhm
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 85°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz