UP2C-150-R
UP2C-150-R
Part Number :
UP2C-150-R
Description :
FIXED IND 15UH 3.17A 36.9MOHM SM
Datasheet :
UP2C-150-R.pdf
Delivery Services :
UP2C-150-R
Comments
    UP2C-150-R Specifications
    ProductStatus:
    Obsolete
    Inductance:
    15 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    3.17 A
    Current-Saturation(Isat):
    3.17A
    DCResistance(DCR):
    36.9mOhm
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 85°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz