SVC53C3D38D2-50.000M
SVC53C3D38D2-50.000M
Part Number :
SVC53C3D38D2-50.000M
Description :
XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ CMOS
Datasheet :
SVC53C3D38D2-50.000M.pdf
Delivery Services :
SVC53C3D38D2-50.000M
Comments
    SVC53C3D38D2-50.000M Specifications
    Frequency:
    50 MHz
    Voltage-Supply:
    3.3V
    FrequencyStability:
    ±20ppm
    AbsolutePullRange(APR):
    ±50ppm
    OperatingTemperature:
    -30°C ~ 85°C
    SpreadSpectrumBandwidth:
    Current-Supply(Max):
    25mA
    Size/Dimension:
    0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)