SMCJ51CA/TR13
SMCJ51CA/TR13
Part Number :
SMCJ51CA/TR13
Manufacturer :
YAGEO
Description :
SMCJ, DO-214AB, 51V, 82.4V, REEL
Datasheet :
SMCJ51CA/TR13.pdf
Delivery Services :
SMCJ51CA/TR13
Comments
    SMCJ51CA/TR13 Specifications
    ProductStatus:
    Active
    Voltage-ReverseStandoff(Typ):
    51V
    Voltage-Breakdown(Min):
    56.7V
    Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
    82.4V
    Current-PeakPulse(10/1000µs):
    18.2A
    Power-PeakPulse:
    1500W (1.5kW)
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 150°C (TJ)