SMCJ45A/TR13
SMCJ45A/TR13
Part Number :
SMCJ45A/TR13
Description :
SMCJ, DO-204AB, 45V, 72.7V, REEL
Datasheet :
SMCJ45A/TR13.pdf
Delivery Services :
SMCJ45A/TR13
Comments
    SMCJ45A/TR13 Specifications
    Voltage-ReverseStandoff(Typ):
    45V
    Voltage-Breakdown(Min):
    50V
    Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
    72.7V
    Current-PeakPulse(10/1000µs):
    20.6A
    Power-PeakPulse:
    1500W (1.5kW)
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 150°C (TJ)