SMAJE440AH
SMAJE440AH
Part Number :
SMAJE440AH
Description :
TVS DIODE 440VWM UNI
Datasheet :
SMAJE440AH.pdf
Delivery Services :
SMAJE440AH
Comments
    SMAJE440AH Specifications
    Voltage-ReverseStandoff(Typ):
    440V
    Voltage-Breakdown(Min):
    492V
    Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
    713V
    Current-PeakPulse(10/1000µs):
    600mA
    Power-PeakPulse:
    400W
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 150°C (TJ)