SMAJE400AH
SMAJE400AH
Part Number :
SMAJE400AH
Description :
TVS DIODE 400VWM UNI
Datasheet :
SMAJE400AH.pdf
Delivery Services :
SMAJE400AH
Comments
    SMAJE400AH Specifications
    Voltage-ReverseStandoff(Typ):
    400V
    Voltage-Breakdown(Min):
    447V
    Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
    648V
    Current-PeakPulse(10/1000µs):
    600mA
    Power-PeakPulse:
    400W
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 150°C (TJ)