SMA4S39AH
SMA4S39AH
Part Number :
SMA4S39AH
Description :
TVS DIODE 39VWM 63.3VC SOD128
Datasheet :
SMA4S39AH.pdf
Delivery Services :
SMA4S39AH
Comments
    SMA4S39AH Specifications
    Voltage-ReverseStandoff(Typ):
    39V
    Voltage-Breakdown(Min):
    43.6V
    Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
    63.3V
    Current-PeakPulse(10/1000µs):
    6.3A
    Power-PeakPulse:
    400W
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 175°C (TJ)