SMA4S26AH
SMA4S26AH
Part Number :
SMA4S26AH
Description :
TVS DIODE 26VWM 42.2VC SOD128
Datasheet :
SMA4S26AH.pdf
Delivery Services :
SMA4S26AH
Comments
    SMA4S26AH Specifications
    Voltage-ReverseStandoff(Typ):
    26V
    Voltage-Breakdown(Min):
    29.1V
    Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
    42.2V
    Current-PeakPulse(10/1000µs):
    9.5A
    Power-PeakPulse:
    400W
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 175°C (TJ)