SMA4S25AH
SMA4S25AH
Part Number :
SMA4S25AH
Description :
TVS DIODE 25VWM 40.6VC SOD128
Datasheet :
SMA4S25AH.pdf
Delivery Services :
SMA4S25AH
Comments
    SMA4S25AH Specifications
    Voltage-ReverseStandoff(Typ):
    25V
    Voltage-Breakdown(Min):
    27.9V
    Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
    40.6V
    Current-PeakPulse(10/1000µs):
    9.9A
    Power-PeakPulse:
    400W
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 175°C (TJ)