SMA4S22AH
SMA4S22AH
Part Number :
SMA4S22AH
Description :
TVS DIODE 22VWM 35.7VC SOD128
Datasheet :
SMA4S22AH.pdf
Delivery Services :
SMA4S22AH
Comments
    SMA4S22AH Specifications
    Voltage-ReverseStandoff(Typ):
    22V
    Voltage-Breakdown(Min):
    24.6V
    Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
    35.7V
    Current-PeakPulse(10/1000µs):
    11.2A
    Power-PeakPulse:
    400W
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 175°C (TJ)