SMA4S21AH
SMA4S21AH
Part Number :
SMA4S21AH
Description :
TVS DIODE 21VWM 34.1VC SOD128
Datasheet :
SMA4S21AH.pdf
Delivery Services :
SMA4S21AH
Comments
    SMA4S21AH Specifications
    Voltage-ReverseStandoff(Typ):
    21V
    Voltage-Breakdown(Min):
    23.5V
    Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
    34.1V
    Current-PeakPulse(10/1000µs):
    11.7A
    Power-PeakPulse:
    400W
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 175°C (TJ)