SMA4S20AH
SMA4S20AH
Part Number :
SMA4S20AH
Description :
TVS DIODE 20VWM 32.5VC SOD128
Datasheet :
SMA4S20AH.pdf
Delivery Services :
SMA4S20AH
Comments
    SMA4S20AH Specifications
    Voltage-ReverseStandoff(Typ):
    20V
    Voltage-Breakdown(Min):
    22.4V
    Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
    32.5V
    Current-PeakPulse(10/1000µs):
    12.3A
    Power-PeakPulse:
    400W
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 175°C (TJ)