SMA4F31A
SMA4F31A
Part Number :
SMA4F31A
Description :
TVS DIODE 31VWM 65VC SMAFLAT
Datasheet :
SMA4F31A.pdf
Delivery Services :
SMA4F31A
Comments
    SMA4F31A Specifications
    Voltage-ReverseStandoff(Typ):
    31V
    Voltage-Breakdown(Min):
    34.2V
    Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
    65V
    Current-PeakPulse(10/1000µs):
    8A
    Power-PeakPulse:
    400W
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 175°C (TJ)