SMA4F26A
SMA4F26A
Part Number :
SMA4F26A
Description :
TVS DIODE 26VWM 53.5VC SMAFLAT
Datasheet :
SMA4F26A.pdf
Delivery Services :
SMA4F26A
Comments
    SMA4F26A Specifications
    Voltage-ReverseStandoff(Typ):
    26V
    Voltage-Breakdown(Min):
    28.9V
    Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
    53.5V
    Current-PeakPulse(10/1000µs):
    9.5A
    Power-PeakPulse:
    400W
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 175°C (TJ)