SMA4F15A
SMA4F15A
Part Number :
SMA4F15A
Description :
TVS DIODE 15VWM 32.5VC SMAFLAT
Datasheet :
SMA4F15A.pdf
Delivery Services :
SMA4F15A
Comments
    SMA4F15A Specifications
    Voltage-ReverseStandoff(Typ):
    15V
    Voltage-Breakdown(Min):
    16.7V
    Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
    32.5V
    Current-PeakPulse(10/1000µs):
    16.4A
    Power-PeakPulse:
    400W
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 175°C (TJ)