SD3112-6R8-R
SD3112-6R8-R
Part Number :
SD3112-6R8-R
Description :
FIXED IND 6.8UH 680MA 291MOHM SM
Datasheet :
SD3112-6R8-R.pdf
Delivery Services :
SD3112-6R8-R
Comments
    SD3112-6R8-R Specifications
    Inductance:
    6.8 µH
    Tolerance:
    ±30%
    CurrentRating(Amps):
    680 mA
    Current-Saturation(Isat):
    680mA
    DCResistance(DCR):
    291mOhm
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz